Gliwice

Bezpłatne lekcje tańca w Gliwicach. Zatańcz w wakacje!

Darmowe lekcje latino od podstaw – to wakacyjna propozycja gliwickiej Szkoły Tańca MOHITO, która zorganizowała na terenie Centrum Handlowego FORUM naukę tańców latynoskich. W cztery wakacyjne niedziele: 10 i 24 lipca oraz 7 i 21 sierpnia instruktorzy zabiorą Was w podróż do świata salsy, kizomby, bachaty i tanga.

To będą najbardziej gorące, weekendowe dni tego lata w CH FORUM. To właśnie w cztery wakacyjne niedziele będziecie mogli postawić pierwsze kroki w tańcu latino. Nauczycielami będą instruktorzy z gliwickiej Szkoły Tańca MOHITO.

 – Wakacje to wspaniały czas, by rozpocząć taneczną przygodę. Te tańce są dynamiczne i zmysłowe. Towarzyszy im mocna muzyka. To idealna propozycja dla osób, które mają dość stagnacji i chcą zająć się czymś naprawdę fascynującym – mówi Alicja Suchańska-Królica, menadżer ds. administracji i Marketingu w CH FORUM.

Cztery wakacyjne niedziele to moment, by spróbować swoich sił aż w kilku stylach tańca latynoskiego takich jak: salsa, konpa, brazylijski zouk, kizomba, bachata i argentyńskie tango.

– Uczestnicy Wakacyjnego FORUM Tańca otrzymają również darmowe, miesięczne karnety do wykorzystania w naszej szkole. Wiem z doświadczenia, że udział w takich lekcjach zwykle kończy się wielką przyjaźnią, a czasem nawet miłością do tańca latino. Sam tego doświadczyłem. Od kiedy zacząłem tańczyć moje życie nabrało zupełnie nowych barw – mówi Jerzy Ronkiewicz, szef Szkoły Tańca MOHITO w Gliwicach.

Na tych, którzy w te wakacje (10 i 24 lipca oraz 7 i 21 sierpnia) chcą poczuć i zrozumieć pasję bijąca z tańców latino instruktorzy czekają od 17.00 do 19.00. 

Nie trzeba się rejestrować. Udział jest całkowicie darmowy. 

Czekamy na Was na scenie głównej CH FORUM (poziom 0).

Wakacyjne FORUM Tańca na lekcje latino od podstaw zaprasza dorosłych.

To lato będzie gorące i to nie tylko z powodu zapowiadanych upałów. Zapraszamy do FORUM tanecznym krokiem!
Materiał partnera