Gliwice Kryminałki Ważne

Policja odzyskała te przedmioty. Do kogo należą?

Policjanci z II komisariatu zwracają się z prośbą do internautów o identyfikację zabezpieczonych u podejrzanego o kradzieże z włamaniami mężczyzny. Ten trafił już do aresztu śledczego, wśród zabezpieczonych narzędzi znalazły się również te ze zdjęcia, których właścicieli poszukujemy.

W Komisariacie Policji II w Gliwicach prowadzone są czynności do prowadzonej sprawy 2RSD-818/2023 w sprawie kradzieży z włamaniem. W toku czynności dokonano zabezpieczenia przedmiotów mogących pochodzić z tego typu przestępstw. Do chwili obecnej nie udało się ustalić właścicieli tych rzeczy, w związkowym prosimy osoby, które rozpoznają swoja własność o kontakt z prowadzącymi sprawę: młodszy aspirant Łukasz Zwolenik telefon: 47 8590219 lub aspirant sztabowy Michał Jaworski telefon 47 8590224 lub kom 664 726 443.

Policjanci z V komisariatu zabezpieczyli agregat prądotwórczy, którego zdjęcie publikujemy. Poszukują właściciela tego urządzenia. Sprzęt najprawdopodobniej pochodzi z przestępstwa. Właściciela prosi się o kontakt z referentem sprawy – starszą posterunkową Karoliną Herman, telefon: 478590358