Gliwice Kryminałki Ważne

Policjanci odwiedzili małych pacjentów. Były uśmiechy

Policjanci z I komisariatu postanowili sprawić radość małym pacjentom Szpitala Miejskiego nr 4 w Gliwicach. Przed świętami funkcjonariusze odwiedzili dzieci z niespodziankami, które dla nich przygotowali. Zostawili także paczki dla tych, które po Bożym Narodzeniu wrócą na leczenie.

Podopieczni oddziału mogli zapoznać się ze Sznupkiem, maskotką śląskiej policji. Wszyscy przebywający na oddziale pacjenci otrzymali przygotowane przez policjantów paczki. Na widok maskotek, słodyczy i innych upominków dziecięce twarze rozpromieniły się jeszcze bardziej.

„Zbliżające się święta to doskonały czas, by pamiętać o innych. Dzisiejsza wizyta w szpitalu i towarzyszące jej niespodzianki to inicjatywa sierżanta Lucjana Burzika oraz sierżanta Damiana Olesia – kryminalnych z I Komisariatu Policji w Gliwicach. Wymienieni funkcjonariusze przeprowadzili zbiórkę pieniędzy w gliwickiej „jedynce”, w rejonie, którym znajduje się szpital. Z zebranych funduszy zakupili i przygotowali prezenty. Załoga komisariatu I chciała w ten sposób umilić małym pacjentom rzeczywistość i odwrócić ich uwagę od choroby” – informuje KMP Gliwice.